بررسی لامپ هوشمند TP-Link Kasa (KL125): میلیون ها رنگ، بدون هاب در دید

بررسی لامپ هوشمند TP-Link Kasa (KL125): میلیون ها رنگ، بدون هاب در دید ادامه بده، هر روز یک رنگ جدید برای بقیه عمرت انتخاب کن.

دنیای بررسی لامپ هوشمند در سال‌های اخیر منفجر شده است و تصمیم‌گیری در مورد لامپ‌های هوشمند می‌تواند سخت باشد. خوشبختانه، TP-Link تجربه کافی در بازی خانه هوشمند را دارد. لامپ هوشمند Kasa (KL125) میلیون ها رنگ و دمای نور را بدون نیاز به هاب ارائه می دهد. نور ها روی کاغذ عالی به نظر می‌رسند، اما بیایید در بررسی TP-Link Kasa Smart Bulb (KL125) دریابیم که چگونه موفق شداند.

آنچه باید در مورد لامپ هوشمند TP-Link Kasa (KL125) بدانید

قیمت لامپ ها چگونه است؟

  • قیمت لامپ بسته تکی 14.99 دلار است
  • لامپ هوشمند TP-Link Kasa (KL125) (4 عدد): 39.99 دلار

لامپ هوشمند TP-Link یک LED هوشمند با قابلیت اتصال Wi-Fi است که معادل یک لامپ 60 واتی نور دارد. هر لامپ KL125 تا 800 لومن شار ان است و می توانید همزمان 4 لامپ را تهیه کنید یا با یک لامپ شروع کنید. در بریتانیا و سراسر اروپا، نام تجاری کاسا اسمارت زیر چتر TP-Link تاپو قرار دارد.

یکی از ویژگی های کلیدی TP-Link این است که برای راه اندازی لامپ های خود به هاب در خانه خود نیاز ندارید. در عوض، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن Kasa Smart را برای iOS یا اندروید دانلود کنید. این برنامه به خانه شما برای همه چیزهای Kasa Smart عمل می کند، و جایی است که می توانید همه چیز را از چراغ های جدید گرفته تا پریزهای هوشمند و دوربین های امنیتی خانه مدیریت کنید.

“برنامه Kasa Smart مرکز شما برای همه چیز TP-Link است – از دوربین گرفته تا لامپ و موارد دیگر.”

در مورد خود لامپ های چند رنگ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را به Wi-Fi متصل کنید. سپس می توانید هر یک از 16 میلیون رنگ مختلف را در لحظه را کشف کنید و حتی یک رنگ منحصر به فرد برای هر لامپ خانه خود تعیین کنید. اگر حس طبیعی تری را دوست دارید، گزینه سفید یا خودکار Kasa Smart به طور خودکار با شرایط و شدت نور در فضای باز تنظیم می شود.

می‌توانید از اپلیکیشن Kasa Smart برای ایجاد برنامه‌های سفارشی برای چراغ‌های خود و همچنین قرار دادن آن‌ها در گروه‌هایی برای هر اتاق خانه خود استفاده کنید. هنگامی که خانه خود را به طور کامل تنظیم کردید، می توانید دستورات صوتی را با استفاده از Google Assistant، Alexa یا Samsung SmartThings ارائه دهید — پشتیبانی Apple HomeKit به طور قابل توجهی وجود ندارد.

سایر لامپ‌های هوشمند در رقابت با کاسا اسمارت شامل لامپ‌های Lifx، Philips Hue و Wiz هستند. همه آنها تمایل دارند در مقاطع قیمتی مشابهی فرود آیند، اگرچه Philips Hue برای راه اندازی به یک هاب نیاز دارد.

«گروه‌بندی لامپ‌ها باعث می‌شود بازگشت به خانه به خانه‌ای تاریک به گذشته تبدیل شود».

یکی از ویژگی های بهتر گروه بندی، امکان تغییر همه رنگ ها به طور همزمان است. برنامه Kasa Smart شامل گزینه‌هایی برای سایه‌های مختلف سفید یا چرخه رنگی برای ترکیب کردن نور ها است. چرخ رنگ را باز کردم و انگشتم را از میان سایه‌های بی‌شماری به جلو و عقب کشیدم و چراغ‌ها هیچ‌وقت تقلا نمی‌کردند یا عقب نمی‌ماندند.

نمایه رنگ مورد علاقه من، رنگ سفید خودکار Kasa Smart بود. این پر زرق و برق نیست و به رنگ قرمز یا آبی نمی پرد، اما تنظیم می شود تا نور طبیعی را به اتاق شما وارد کند. سفید خودکار در روزهای خاکستری به سمت نور خنک‌تر منحرف می‌شود، اما می‌تواند محدوده دمایی کامل را از 2500k تا 6500k را بسیار گرم اجرا کند. اگر نور روز به روز یا حتی ساعت به ساعت تغییر کند، چراغ ها نیز همراه با آن به روز می شوند.

رنگ های طبیعی با تیپیلینک و بررسی لامپ هوشمند

داشتن 16 میلیون رنگ در اختیارتان عالی است، اما هرگز از همه آنها استفاده نخواهید کرد. برخی، مانند سایه سبز که در بالا مشاهده می شود، به سادگی به اندازه کافی روشن نیستند که یک اتاق را در طول روز پر کنند. ساده‌ترین راه حل این مشکل بستن پرده‌ها و درها است، اما هنوز هم ممکن است مجبور باشید روشنایی را تا 100 درصد کاهش دهید.

همچنین اگر بخواهید یکی از گروه های لامپ خود را برنامه ریزی کنید، با مشکل مواجه خواهید شد. زمان‌بندی هر لامپ به‌صورت جداگانه آسان است، اما هیچ راهی پیدا نکردم که گروهی را باز کنم و همه لامپ‌ها را طوری تنظیم کنم که به‌طور خودکار با زنگ صبحگاهی من روشن شوند. Kasa Smart آنچه را که Scenes می نامد ارائه می دهد، اما باید آنها را به صورت دستی نیز روشن کنید.

بررسی TP-Link Kasa Smart Bulb (KL125): آیا باید آن را بخرم؟

اگر می خواهید لامپ های هوشمندی را راه اندازی کنید، مجموعه لامپ هوشمند TP-Link Kasa کاملاً ارزش توجه شما را دارد. آنها به طور یکپارچه روی دستیارهای سازگار با Android کار می کنند و هر دو برنامه به راحتی قابل پیمایش هستند. کاسا اسمارت بیش از آنچه که قبلاً استفاده می‌کنید، ترکیب‌های رنگی بیشتری ارائه می‌کند، و همیشه فضایی برای اضافه کردن دوشاخه‌های هوشمند و دوربین‌های امنیتی به تنظیمات خانه هوشمند شما وجود دارد.

اگر قبلاً روی لامپ‌های هوشمند دیگر سرمایه‌گذاری کرده‌اید، بهتر است به راه‌اندازی خود ادامه دهید. به این ترتیب برنامه ی اضافی برای نگرانی نخواهید داشت. تعدادی از بهترین گزینه های شما عبارتند از Lifx Smarter Light (34.99 دلار)، Philips Hue Ambiance (44.99 دلار)، و لامپ هوشمند Wiz (21.99 دلار).

لینک این محصول در سایت اصلی سازنده تی پی لینک

قبلی

12 روش تشخیص شارژر اصلی از کپی

بعدی

آشنایی با انواع کابل های USB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری