برسی گوگل استادیا : ایا این بزرگترین شرکت بازی میشود ؟

برسی گوگل استادیا : ایا این بزرگترین شرکت بازی میشود ؟

Google Stadia برداشت گوگل از آینده بازی است که توسط فضای ابری پشتیبانی می شود. اما آیا آن را به تبلیغاتی که میکند پاسخ می دهد؟

Google Stadia به دنیا نشان می دهد که بازی های ابری ممکن است به خوبی برای آینده باشد. اگرچه مشکل در استفاده از داده ها و اینکه آیا این شرکت واقعاً می تواند به این پلت فرم و گفته هایش متعهد باشد یا خیر نهفته است.

وقتی به گوگل فکر می کنید، احتمالاً به یک شرکت بازی فکر نمی کنید. احتمالاً به شرکت جستجو یا خالق اندروید فکر می کنید.تا یک شرکت بازی سازی؟ این (عمدتا) قلمرو جدید است. به Google Stadia، پروژه جاه‌طلبانه بازی‌های ابری غول فناوری که قرار است با Xbox Cloud Gaming مایکروسافت و GeForce Now انویدیا پا به پا شود. Stadia روشی نسبتاً جدید برای مردم برای انجام بازی با استفاده از مراکز سرور قدرتمند Google است – برای بازی به رایانه شخصی یا کنسول نیازی ندارید، فقط به یک اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارید. آیا با دو سال پس از انتشار این تبلیغات این ایده را برآورده می کند؟ در بررسی Google Stadia با ما همراه باشید.

درباره این بررسی Google Stadia: من در ابتدا از واحد بررسی نسخه Google Stadia Founder’s که ارائه شده توسط سازنده در مدت شش روز استفاده کردم. من دستگاه را روی انواع اتصالات اینترنتی آزمایش کردم تا گیم پلی 720p، 1080p و 4K را فعال کنم. این بررسی در سال‌های آینده با اضافه شدن ویژگی‌ها و بازی‌های جدید به این سرویس، به‌روزرسانی خواهد شد. این بررسی در ژانویه 2022 با آخرین اطلاعات موجود به روز شد.

حجم مصرفی شما توسط گوگل استادیا چقدر است ؟

خب گوگل استادیا یک روش نوین برای اجرا بازی است که شما میتونید به راحتی بندون نیاز به کنسول بازی و کلی هزینه تنها با یک اتصال اینترنتی ساده میتوانید از انواع بازی ها به روز استفاده کنید .

فقط تنها مشکلی که در تست های ما وجود داشت میزان استفاده از حجم اینترنت بود . در واقع یک بازی معمولی با کیفت 720 اجرا شد و در مدت یک ساعت حدود 6 گیگابایت اینترنت مصرف شد . پس در صورتی که من بخواهم روزانه یک ساعت بازی کنم به 180 گیگابایت حجم ماهانه اینترنت نیاز دارم ! و این بشدت زیاد است در واقع هر فرد معمولی میتواند سالانه 150 گیگابایت اینترنت مصرف کند . برسی گوگل استادیا : ایا این بزرگترین شرکت بازی میشود ؟

پس با متصل شدن به گوگل استادیا شما حجم یک سال اینترنت خود را در 30 روز تمام خواهید کرد .

این مقاله بروزرسانی میشود …

لینک های مفید :

شارژر وان پلاس

هدفون های دخترانه

رفتن به گوگل استادیا

قبلی

برسی Lifx Color : لامپ هوشمند با قابلیت تغییر رنگ نور

بعدی

آموزش خرید نهایی و ثبت سفارش اینترنتی از فروشگاه بیلسو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری