12 روش تشخیص شارژر اصلی از کپی

12 روش تشخیص شارژر اصلی از کپی

این یک آموزش در مورد چگونگی استفاده از کابل شارژ و تشخیص صحیح برای شارژ گوشی Samsung Galaxy است. برای کسانی که دارای Samsung Galaxy S 2، S3، S4، S5، S6، یا S7 یا هر یک از Tabs یا Notes سامسونگ هستید، احتمالاً در مقطعی در شارژ یا انتقال داده با مشکلاتی مواجه خواهید شد. در این آموزش، ما به سرعت به یک روش آسان برای تشخیص اصالت یا اینکه آیا از کابل مناسب برای اتصال تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی استفاده میشود .یا انرا به رایانه یا شارژری که استفاده می کنید متصل میکنیم ، و به اصالت ان خواهیم پرداخت. اگر برای اتصال کابل‌ها یا نصب برنامه‌های سامسونگ برای دستگاه خود به کمک نیاز دارید، حتماً از آموزش‌های ما در مورد آن موضوعات دیدن کنید!

برسی لوگو سامسونگ

اولین چیزی که به دنبال آن خواهید بود لوگوی سامسونگ است که روی شارژر گوشی شما چاپ شده است . باید با جوهر برجسته، مستقیم، بدون اشتباه چاپ یا جوهر چاپ شود. همچنین برچسب نخواهد بود.

اطلاعات پشت شارژر

به اطلاعات چاپ شده در پشت شارژر اصلی گوشی نگاه کنید . یک بار دیگر، باید به وضوح با جوهر برجسته چاپ شود، و کج یا روان نباشد. نباید برچسب باشد.

به یاد داشته باشید که جوهر برآمده یک جوهر حساس به حرارت است که هنگام قرار گرفتن در معرض گرما بالا می رود . تولید آن بسیار گرانتر از برچسب های ارزان قیمت یا جوهر چاپ تخت است. به همین دلیل است که می‌خواهید تأیید کنید که جوهر برجسته است، نه جوهر صاف یا یک برچسب ارزان.

قبلی

آموزش خرید نهایی و ثبت سفارش اینترنتی از فروشگاه بیلسو

بعدی

بررسی لامپ هوشمند TP-Link Kasa (KL125): میلیون ها رنگ، بدون هاب در دید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری