چمن زن اتومات Gardena Sileno صرفه جویی در هزینه ها

خارج از فصل , زمان بسیار خوبی برای دریافت بهترین قیمت ها در جدیدترین ماشین های چمن زنی است. ما بهترین هزینه  ماشین چمن زنی را جمع آوری کرده ایم.
 از فصل زمستان زمان هوشمندی برای ارتقاء ماشین چمن زنی است. مطمئناً یک ماشین چمن زنی مطمئن خوب است، بلکه یک نیروگاه سریع جدید داشته باشید که به شما امکان می دهد زمان کمتری را صرف برش چمن ها کنید؟ ما برخی از بهترین معامله جهت خرید ماشین چمن زنی را برای کمک به شما در صرفه جویی و وقت و هزینه قبل از تابستان جمع آوری کرده ایم.
فهرست ما طیف کاملی از ماشین‌های چمن‌زن برقی و گازی و گزینه‌های رباتی را با اندازه‌های مختلف مورد پوشش قرار دادیم. با این حال، ما فعلاً انتخاب کرده‌ایم که ماشین‌های چمن‌زنی را کنار بگذاریم. ما همچنین چند مزایا و معایب هر سبک ماشین چمن زنی را در ابتدای هر بخش فهرست کرده ایم تا به شما در انتخاب کمک کند. بالاخره یک ماشین چمن زنی خوب باید ساخته شود تا سال ها دوام بیاورد.

بهترین هزینه برای ماشین چمن زنی

  • ماشین چمن زنی برقی
  • ماشین چمن زنی گازی – سوختی
  • ماشین چمن زنی رباتی
یادداشت سردبیر: ما لیست خود را از بهترین ماشین چمن زنی با راه اندازی جدید به روز خواهیم کرد.

چمن زنی برقی

دو نوع اصلی چمن زنی برقی وجود دارد - ماشین های چمن زنی شارژی و چمن زنی های سیمی که برای رسیدن به لبه های چمن به برق متصل هستند. هر نوع مزایا و معایب خود را دارد.
ماشین های چمن زنی برقی شارژی معمولاً گران تر از عموزاده های برقی خود هستند. این به این دلیل است که تنها چیزی که نیاز دارید یک باتری شارژ شده است و می‌توانید تقریباً در هر جایی که می‌توانید ماشین چمن‌زنی خود را ببرید. ماشین‌های چمن‌زن شارژی اغلب حالت‌های قدرت متفاوتی دارند تا بتوانید در سطوح صاف نیز کمی در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید. اگر ماشین چمن زنی شارژی شما به باتری قابل جابجایی 40 ولتی متکی است، می توانید به راحتی آن را تعویض کرده و زمان چمن زنی خود را دو برابر کنید.
.
از طرف دیگر، ماشین های چمن زنی برقی با سیم اغلب ارزان تر هستند زیرا به جای باتری های گران قیمت از کابل های برق استفاده می کنند. متأسفانه، این بدان معناست که شما فقط می توانید در جایی که سیم های کششی شما می توانند به آن برسند. شما باید حواستان به بند ناف خود نیز باشید. در غیر این صورت، می توانید آن را با خود ماشین چمن زنی جدا کنید.

این مطلب بروز خواهد شد . با درج دیدگاه در انتهایی صفحه ما را در بروزرسانی این بلاگ یاری فرمایید . 
قبلی

فناوری GaN چیست؟ و چرا به شارژر GaN نیاز دارید؟

بعدی

برسی Lifx Color : لامپ هوشمند با قابلیت تغییر رنگ نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید فروشگاه
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

ایجاد یک حساب کاربری